Micro Praha Festival je velmi očekávanou událostí, která se uskuteční v historickém centru Prahy ve dnech 2. a 3. prosince 2023. Ve speciální rubrice vám postupně představíme všechny vystavující značky.

Představujeme značku Jurmo Watches.

Jurmo Watches je finský výrobce luxusních mechanických hodinek. Značka ztělesňuje finskou DNA, od designových prvků až po vlastní řemeslné zpracování. Značka Jurmo nabízí možnost výroby zakázkových kusů hodinek, které jsou uzpůsobené představám a potřebám svého majitele.

Hodinky jsou osazeny spolehlivými švýcarskými mechanickými strojky značky ETA. I přes pečlivě zpracovaná pouzdra, propracované detaily hodinky značky Jurmo nabízí skutečnou kvalitu za rozumné ceny. Celý proces od návrhu, úpravy, sestavení a ladění probíhá přímo v dílně Jurmo ve Finských Helsinkách.

Název značky je odvozen od ostrova jména ostrova na okraji finského souostroví – Jurmo. Bouřlivá historie a jedinečné geografické vlastnosti ostrova nabízí mnoho inspirace pro kolekce hodinek Jurmo navržených tak, aby odolali jakýmkoli dobrodružstvím ať již na souši, na moři nebo na obloze.

Tým Micro Praha

SPECIÁLNÍ RUBRIKA Micro Praha