Benjamínek švýcarské hodinařiny, manufaktura Norqain, letos slaví páté výročí svého vzniku. Šéf značky Ben Küffer oznámil překvapení, které bude odhaleno v pátek 14. dubna.

„Norqain je o prozkoumávání přírody, o dobrodružství a respektování svobody. Ale co je důležitější, je symbolem nezávislosti a dlouhodobé vize, která nám umožňuje investovat do kvality našich produktů a zpochybnit status quo prostřednictvím inovací,“ uvedl v emailovém newsletteru šéf Küffer.

ČTĚTE: Norqain uvádí limitku pro maraton v Curychu

Naplňuje mě nesmírnou hrdostí říci, že je to přesně 5 let, co byla naše značka poprvé uvedena na trh zde ve Švýcarsku. Jsem nadšený, když vidím, kde se naše značka dnes nachází,“ uvedl Küffer s tím, že v pátek 14. dubna bude odhalen nový počin modelové řady Independence.

Norqain Wild ONE Zermatt Unplugged (ref.: NNQ3000QBT1LA/T001)

V mezičase se manufaktura Norqain stala partnerem hudebního festivalu Zermatt Unplugged, který se na úpatí Matehornu koná od 11. do 15. dubna. Švýcarská značka při této příležitosti uvedla speciální edici z řady Independence Wild ONE Zermatt Unplugged.

Norqain Wild ONE Zermatt Unplugged (ref.: NNQ3000QBT1LA/T001)

První ročník festivalu Zermatt Unplugged se konal v roce 2007. Thomas Sterchi a Marco Godat je založili jako festival písničkářů. V současné době se během pěti dnů odehraje přes 120 koncertů na 16 různých scénách.

Norqain Wild ONE Zermatt Unplugged

Ref.: NNQ3000QBT1LA/T001 | automatický nátah | chronometr s certifikací COSC | Norteq a titan / ø 42 mm | vodotěsnost 200 m| pryžový pásek| 5250 eur (cca 123 00 Kč)

 

 

 

 

Andrej Poliak