Značka Tudor se před dvěma lety stala partnerem švýcarského profesionálního cyklistického týmu Pro Cycling. Nyní představila speciální edici svých hodinek Pelagos FXD.

Novinka Tudor Pelagos FXD Chrono “Cycling Edition” je šitá na míru profesionálním cyklistům, zejména týmu Tudor Pro Cycling Team. Hodinky jsou vyrobeny z lehkých materiálů, jako je uhlíkový kompozit a titan, a jsou navrženy tak, aby odolaly náročným podmínkám cyklistiky a zároveň zůstaly funkční.

ČTĚTE: Tudor oslavuje partnerství s Alinghi Red Bull Racing

Hodinky mají jedinečnou tachymetrickou stupnici kalibrovanou pro rychlost jízdy na kole. Číselník je navržen pro maximální čitelnost s matnými černými a červenými akcenty, které připomínají barvy týmu, a luminiscenčními keramickými komponenty.

Hodinky Tudor Pelagos FXD Chrono „Cycling Edition“ se dodávají s černým textilním řemínkem navrženým pro pohodlí během dlouhých jízd. Hodinky pohání manufakturní kalibr MT5813 s rezervou nátahu 70 hodin a certifikací COSC.

Profesionální tým Tudor Pro Cycling Team čítá 28 jezdců. Členem týmu je třiadvacetiletý český cyklista Petr Kelemen. Tým závodí na právě probíhajícím Giru v Itálii. V průběžném pořadí si k dnešnímu dni z týmu nejlépe vedl Michael Storer z Austrálie.

Tudor Pelagos FXD Chrono „Cycling Edition“

Ref.: M25827KN-0001 | automatický nátah | chronometr s certifikací COSC, datum | karbon / ø 43 mm | vodotěsnost 100 m | textilní náramek | 5390 eur (cca 135 000 Kč)

 

 

 

 

Andrej Poliak

Časomíry Tudor můžete koupit v Hodinářství Bechyně.