Francouzský koncern Moët Hennessy Louis Vuitton SA (LVMH) oznámil následující interní změny a jmenování v rámci divize hodinek a šperků s platností od 1. ledna 2024.

Frédéric Arnault, který nastoupil do TAG Heuer v roce 2017 a v roce 2020 se stal generálním ředitelem TAG Heuer, je jmenován generálním ředitelem divize LVMH Watches. Na starosti bude mít značky Hublot, TAG Heuer a Zenith.

Podřízen Stéphanu Bianchimu, generálnímu řediteli divize LVMH Watches & Jewellery. Poté, co v uplynulých šesti letech úspěšně řídil transformaci a akceleraci společnosti TAG Heuer, zajistí jeho nová funkce silný a udržitelný růst hodinářských domů a posílí roli LVMH v hodinářském průmyslu.

Julien Tornare, od roku 2017 generální ředitel společnosti Zenith, byl jmenován generálním ředitelem společnosti TAG Heuer. Jeho zkušenosti v rámci skupiny a silné zázemí v hodinářském průmyslu budou klíčové pro pokračování současného rozvoje.

Benoit de Clerck vystřídá Juliena Tornareho ve funkci generálního ředitele společnosti Zenith. Julien Tornare, Benoit de Clerck a Ricardo Guadalupe, generální ředitel společnosti Hublot, budou podřízeni Frédéricu Arnaultovi.

Andrej Poliak