Největší středoevropská výstava hodinek Salon Exceptional Watches (SEW) na pražském Žofíně byla zahájena stylově. Premiérou poslední limitované série letošního roku od PRIM Manufacture 1949.

Přehled limitovaných edicí PRIM roku 2023

„V okamžik slavnostního zahájení představíme světu novinku-poslední limitovanou edici této sezóny. Bude to velký moment a produkt, který některé zákazníky a příznivce hodně překvapí,“ avizovali hodináři z Nového Města nad Metují v předvečer světové premiéry na facebookovém profilu.

Limitovaná edice PRIM ARMA LE

Česká manufaktura se nyní pustila do virtuální reality. Limitka PRIM ARMA LE tematicky míří do široké komunity hráčů legendární hry Arma od Bohemia Interactive.

Čeští vývojáři ze studia Bohemia Interactive, česká legendární hra, české ikonické hodinky PRIM. Jiný model než Orlík nepřipadal od samotného začátku v úvahu. Původně navržen pro československou armádu, do dnešních dnů oblíbený ve všech jeho verzích.

Limitovaná edice PRIM ARMA LE na výstavě SEW v Praze. Hodinky jsou nominovány v návštěvnické anketě Hodinky roku.

V balení najdete v něm sadu pověstných psích známek, z nichž jedna obsahuje unikátní kód pro spuštění hry Arma Reforger, ve které se hodinky objeví. Nůž z produkce české firmy ANV ozdobený mapou s vrstevnicemi konkrétního místa ze hry nese stejné unikátní číslo limitované edice jako hodinky. Kaučukový olivově zelený pásek můžete vyměnit za náhradní NATO strap v černé barvě.

V Novém Městě nad Metují vyrobili přesně 128 kusů odolných mechanických hodinek s in-house automatickým strojkem PRIM titanovým pouzdrem. Víko zdobí návod na určení severu pomocí kompasové lunety. Číslo 128 je sedmou mocninou dvou, tedy perfektní mocnina složená ze dvou prvočísel. Odkazuje svou symbolikou na prostředí tvůrců počítačových her, ve kterém dvojková soustava hraje zásadní roli.

PRIM ARMA LE

Ref.: 95-145-530-39-1 | automatický nátah | titan / ø 42 mm | vodotěsnost 100 m | kaučukový náramek a NATO pásek | limitovaná edice 128 ks | 128 000 Kč – dostupnost časomír ověříte na PRIM.CZ

 

 

 

 

Andrej Poliak, zdroj tisková zpráva