SEW představí české i světové premiéry

Výstava Salon Exceptional Watches (SEW), kterou bude ve dnech 16. a 17. října hostit pražský palác Žofín, představí české i světové premiéry. Magazínu Watch It! aktuální ročník v rozhovoru přiblížil generální ředitel výstavy Jan Pokorný.

Jan Pokorný, generální ředitel SEW
Jan Pokorný, generální ředitel SEW

Návštěvníci největšího veletrhu luxusních hodinek ve Střední Evropě se mají na co těšit. Na SEW se každým rokem chystá více vystavovatelů z řad samotných hodinářů i zástupců světoznámých i domácích značek. Letos pořadatelé očekávájí, že i navzdory nelehké situaci, bude vykáže počet vystavovatelů nárůst.

„Premiéru na českém trhu bude mít francouzská značka Trilobe Watches, za kterou stojí studio Chronode a vyhlášený Jean-Francois Mojon,“ připomněl Pokorný již známou informaci. Dále zmínil novou českou značku Bohematic, která uvede svůj první chronograf.

„Stejně tak na SEW novinky na kterých pracuje odhalí značka Prokop & Brož nebo například německá Tutima přiveze vedle běžné produkce i svoje inhouse kalibry,“ dodal.

Zajímá vás jak veletrh vznikal? Jaké hodinky učarovaly Janu Pokornému? Odpovědi nejen na tyto otázky najdete v chystaném tištěném vydání našeho magazínu #42, který bude v prodeji ve druhé polovině září.

Vstupenky na výstavu zakoupíte na webu výstavy.