Start-up SNGLRTY (singularity) ze švýcarského Bernu uzavřel tříleté partnerství se světovou lukostřeleckou asociací World Archery.

SNGLRTY bude až do roku 2025 oficiální časomírou. Mladá značka se ve světě hodinařiny velmi rychle etablovala. Vděčí za to jedinečném zobrazení času jednou ručkou. Hodinová ručka se pohybuje ve standardním směru, zatímco minutový věnec v protisměru.

Značka bude zodpovědná za přesný čas při každoročním okruhu Světového poháru v lukostřelbě Hyundai a při mistrovství světa v lukostřelbě Hyundai, které se koná každé dva roky.

Na oslavu tohoto partnerství vydá společnost SNGLRTY hodinky inspirované lukostřelbou, které doplní její základní řadu vysoce kvalitních a individuálně konfigurovaných švýcarských hodinek.

Každý z individuálních vítězů mistrovství světa v lukostřelbě Hyundai v letech 2023 a 2025 a individuální vítězové mezi dospělými na mistrovství světa v lukostřelbě v roce 2024 obdrží na stupních vítězů exkluzivní hodinky SNGLRTY z lukostřelecké edice.

Společnost SNGLRTY rovněž znovu zavede každoroční cenu za přesnost na mistrovství světa v lukostřelbě Hyundai jako Cenu SNGLRTY za přesnost. Tato cena odmění lukostřelce, kteří v průběhu sezóny nasbírají nejvyšší procento desítek. Každý vítěz Ceny SNGLRTY za přesnost obdrží šek v hodnotě 5000 švýcarských franků a exkluzivní hodinky SNGLRTY z lukostřelecké edice.

Start-up SNGLRTY v roce 2018 na crowdfundigovém serveru Indiegogo vybrala 21 023 dolarů.

Andrej Poliak