Švýcarský tenista Stan Wawrinka se stal ambasadorem značky Norqain, která na letošní výstavě Watches and Wonders v Ženevě představila své novinky Wild ONE Skeleton Coral a Gecko.

ČTĚTE: Limitka od Norqain s černými diamanty

„Jsem velmi rád, že se mohu připojit k rodině Norqain a podílet se na růstu společnosti,“ uvedl Stan. „Nosil jsem hodinky Wild ONE Turquoise Skeleton a testoval je na kurtu od US Open 2023 a prostě jsem si je zamiloval. Vždy rád nosím hodinky když hraju a vzhledem k jejich technickým specifikacím jsem do nich vkládal velké naděje. Jejich nošení bylo radostí a jsem moc rád, že mě to přivedlo k tomuto novému dobrodružství. A jsem nesmírně nadšená, že budu moci vyjít na kurt v Paříži (French Open v květnu) a poté v Londýně (Wimbledon v červenci) jako ambasador hodinek Wild ONE Skeleton Coral a Gecko.“

Nový ambasador značky Norqain tenista Stan Wawrinka má na zápěstí hodinky Wild ONE Skeleton Gecko

„Přivítání Stana v rodině Norqain je pro nás velkým okamžikem. Bylo pro nás potěšením sledovat ho, jak na US Open nosil Wild ONE Turquoise Skeleton,“ komentoval začátek partnerství Ben Küffer, zakladatel a generální ředitel společnosti Norqain.

Trojnásobný grandslamový šampion (Australian Open, French Open a US Open) Stan Wawrinka začal svou profesionální kariéru na okruhu ATP v roce 2002. Na žebříčku se poprvé do první desítky probojoval v roce 2008.

Nový ambasador značky Norqain tenista Stan Wawrinka má na zápěstí hodinky Wild ONE Skeleton Coral

Svého kariérního maxima – třetí příčky – dosáhl poprvé v roce 2014. Na svém kontě má olympijské zlato ve čtyřhře z Pekingu. Doposud triumfoval na 16 turnajích ATP ve dvouhře a na třech ve čtyřhře.

Andrej Poliak