Hodinářská značka Hamilton je proslulá spojením s filmem. Pro nejnovější film Duna: Part Two vytvořila speciální rekvizitu – pouštní hodinky Desert Watch. Ty nosí na zápěstí hlavní hrdina v podání americko-francouzského herce Timothée Chalameta.

Filmové hodinky Desert Watch

Týden před oficiálním uvedením sci-fi snímku Duna: Part Two představila dvě limitované edice hodinek Hamilton Ventura, které budou od příštího týdne dostupné také v Česku.

Model Ventura Edge se pyšní ocelovým pouzdrem s matně černým PVD a digitálním zobrazením času v modré barvě. Designové prvky a jejich rozložení na číselníku jsou podobné předloze – tedy filmovým hodinkám Desert Watch. Mají safírové sklo s dvojitou antireflexní vrstvou, odolají vodnímu tlaku 10 ATM. Jejich chod pohání také quartzový strojek a dodávány jsou na kaučukovém řemínku. Limitace tohoto modelu je 2000 kusů. Doporučená cena je 63 000 Kč.

Ventura XXL Bright jsou celočerné hodinky s černým číselníkem. Jejich velké pouzdro
(52 × 46,6 mm) je vyrobeno z oceli a potaženo PVD. Po podržení tlačítka se číselník rozzáří modře, podobně jako u filmových hodinek Desert Watch. Světlé indexy a ručky jsou kontrastní, mají nevtíravou minimalistickou siluetu. Hodinky v limitovaném počtu 3000 kusů pohání quartzový strojek, doprovází je kaučukový řemínek s trnovou sponou. Doporučená cena je 44 700 Kč.

AP, zdroj: tisková zpráva

Hodinky nabízí společnost Carollinum, oficiální distributor značky Hamilton v ČR a budou dostupné jak v multibrandu Carollinum, www.carollinum.cz, tak i u partnerů v Čechách a na Moravě.