Stefanie Mändlein se po dvouleté rodičovské dovolené vrací do týmu německé výstavy Inhorgenta. „Opět vede své ‚výstavní dítě‘ s energií a vášní, kterou je známá,“ stojí v tiskové zprávě.

„Návrat do Inhorgenty je nádherný pocit a velmi zvláštní úkol. Máme toho hodně v plánu! V příštím roce oslaví výstava 50. výročí – a po letošním působivém úspěchu využijeme nové nápady, aby byla ještě vhodnější pro budoucnost,“ vysvětluje Stefanie Mändlein, ředitelka výstavy INHORGENTA. „Kompletní tým provedl výstavu těžkými časy s velkým srdcem a duší. Nyní se všichni těšíme, až se INHORGENTA MUNICH 2024 stane oslavou výročí pro celé odvětví.“

Stefanie Mändlein působí ve společnosti Messe München od října 2007, začínala jako obchodní manažerka, od roku 2011 je pověřena vedením veletrhu INHORGENTA, od roku 2014 jako obchodní ředitelka v Německu a v zahraničí. V roce 2015 převzala roli ředitelky výstavy.

ČTĚTE: Inhorgenta v Mnichově byla rekordní

Letošní 49. ročník se konal v Mnichově od 24. do 27. února. Podle pořadatelů výstavu navštívilo přibližně 24 000 odborných návštěvníků, což je ve srovnání s předcházejícím rokem nárůst o 51 procent. Rekordní byl podíl zahraničních vystavovatelů.

INHORGENTA MNICHOV 2024 – 16. až 19. února

aak