All-star tým Breitling se skládá ze čtyř sportovních superhvězd, které představují nový superlativ v každé ze svých her. Čtvrtou hvězdou se loni v říjnu stal norský fotbalista Erling Haaland.

Útočník Manchesteru City Erling Haaland jako nový člen All-star týmu Breitling

Dvaadvacetiletý fotbalista je v aktuálním ročníku anglické Premier League nejlepším střelcem. Ve 24 zápasech v dresu Manchester City, průběžně druhého celku soutěže, vstřelil 27 gólů.

ČTĚTE: Hvězda NBA je novým ambasadorem Breitlingu

Útočník Manchesteru City se připojil k dalším vynikajícím sportovcům, jako jsou basketbalista Giannis Antetokounmpo, snowboardistka Chloe Kim a hráč amerického fotbalu Trevor Lawrence, a zkompletoval tak nový „all-star tým“ značky Breitling.

Útočník Manchesteru City Erling Haaland jako nový člen All-star týmu Breitling

„Erling Haaland je přesně tou osobností, jakou do týmu hledáme,“ řekl Georges Kern, generální ředitel společnosti Breitling. „Je to výkonný sportovec, má obrovský charakter, je naprosto autentický. Erling je absolutním ztělesněním ležérního luxusu značky Breitling.“

Útočník Manchesteru City Erling Haaland jako nový člen All-star týmu Breitling

„Jsem maniak do hodinek, takže jsem byl už dříve velkým fanouškem této značky,“ řekl o spolupráci Haaland. „Pokud znáte můj styl, víte, že vždycky sázím na čistý vzhled, který mě dokáže přenést mezi veřejným a soukromým životem,“ dodal.

Kromě All-Star Squad značku Breitling propagují další osobnosti z řad umělců a sportovců: Tým surfařů (11násobný mistr světa Kelly Slater, Stephanie Gilmore a Sally Fitzgibbons); Tým průzkumníků (Bertrand Piccard, Inge Solheim a David de Rothschild); Tým průkopníků v letectví (astronaut Scott Kelly, pilotka stíhacího letounu Rocío González Torres a operátor dronu Luke Bannister); Tým triatlonistů (Jan Frodeno, Daniela Ryf a Chris “Macca” McCormack), Tým filmový (Brad Pitt, Charlize Theron a Adam Driver) a konečně Tým Spotlightv záři reflektorů – (herečka Charlize Theron, baletka Misty Copeland a herečka a filantropka Yao Chen).

Andrej Poliak