Italská ikona Bulgari nedávno otevřela svůj osmý hotelový komplex. Stalo se tak v japonském Tokiu. Do roku 2026 mají přibýt další čtyři luxusní ubytovací zařízení Bulgari.

Bulgari pod značkou Bulgari Hotels & Resorts provozuje hotely v italském Milánu, v anglickém Londýně, v saudskoarabské Dubaji, na Bali, v Číně v Pekingu a v Šanghaji a ve francouzské metropoli Paříž.

Ještě letos má být otevřen druhý hotel na Apeninském poloostrově v Římě. V roce 2025 mají přibýt další dva resorty na Miami Beach v USA a Ranfushi na maledivském atolu Raa. V roce 2026 se hotelová síť rozšíří a druhou americkou destinaci – Los Angeles.

Nejluxusnější apartmán v Tokijském hotelu Bulgari

Na počátku dubna otevřený hotel v Tokiu je prvním v Japonsku a osmým Bulgari hotelem v pořadí. Hotel se nachází ve 40. až 45. patře supermrakodrapu Tokyo Midtown Yaesu v severní čtvrti Yaesu 2-Chome a je situován v centru města, v pěší vzdálenosti od nejzajímavějších památek, jako je císařský palác a rušné nákupní oblasti Nihombashi a Ginza.

Mrakodrap Tokyo Midtown Yaesu je 10. nejvyšší stavbou v Japonsku

Mrakodrap Tokyo Midtown Yaesu byl dokončený v roce 2022 a s výškou 240 metrů a 45 patry je čtvrtou nejvyšší budovou v Tokiu.

Andrej Poliak