Pořadatelé Only Watch nejprve minulý rok zveřejnili 62 položek jubilejního 10. ročníku charitativní aukce. Ta byla ale nakonec kvůli nejasnostem s financováním odložena až na letošní květen. Nakonec se dražilo 47 položek.

Položka číslo 45 byly časomíry Urwerk.

ČTĚTE: Kolekce Only Watch čítá 62 položek, Patek Phillipe tajemstvím

Urwerk se vydává na novou průkopnickou cestu, na níž nově definuje samotnou podstatu času prostřednictvím svěžího a podmanivého přístupu. Pro zhmotnění této výjimečné vize byly využity zkušenosti talentovaného řemeslníka Dalibora Farného. Připravte se na zážitek, který vám vyrazí dech…

Představujeme vám časoprostorovou čepel Urwerk: kde se vědecko-fantastická literatura a vyprávění o čase setkávají v zářivém kouzlu. Nechte se vést světelnými číslicemi v časoprostorovém kontinuu, protože tento pozoruhodný skleněný sloupek osvětluje nejen hodiny, minuty a sekundy, ale také kilometry znázorňující naše plynulé cestování po Zemi.

Tento výjimečný výtvor, který do skla zapouzdřil talentovaný Dalibor Farny, v sobě spojuje umělecké umění a preciznost a zve vás k výpravě do světa, kde se čas stává světelnou cestou.

Urwerk Space-Time Blade

Ref.:  SPACE-TIME BLADE FOR ONLY WATCH | skleněná tuba na bronzovém podstavci / 167cm x 20cm | unikátní kus | odhad 45 000 až 80 000 CHF (cca 1,14 mil. až 2,02 mil. Kč) – vydraženo za 65 000 CHF (cca 1 658 615 Kč)

 

 

 

 

Andrej Poliak

Článek byl publikován 22. 9. 2023. Aktualizován 11. 5. 2024.