Micro Praha Festival je velmi očekávanou událostí, která se uskuteční v historickém centru Prahy ve dnech 2. a 3. prosince 2023. Ve speciální rubrice vám postupně představíme všechny vystavující značky.

Představujeme značku Epos.

Kořeny společnosti Epos sahají až do roku 1925. V tomto roce James Aubert založil hodinářskou společnost James Aubert SA ve Vallée de Joux, které je dobře známé jako centrum světa mechanických hodinek.

I přesto, že v osmdesátých letech minulého století zcela ovlivnila hodinářský trh nová quartzová technologie, Epos nepřestal věřit v budoucnost mechanických hodinek a v roce 1983 založil Peter Hofer hodinářskou firmu s názvem Montrés EPOS SA, která přímo následovala původní firmu se zaměřením na mechanické hodinky.

Epos nabízí vysoce kvalitní mechanické hodinky s zajímavými funkcemi, ale stále za dostupnou cenu. Srdcem každých hodinek Epos je jejich mechanický strojek, pocházející od renomovaných švýcarských výrobců, které pak hodináři Eposu přetvářejí, přidávají speciální funkce a ohromující dekorace.

Hodinky jsou pak kompletovány ve vlastních dílnách Eposu.

Tým Micro Praha

SPECIÁLNÍ RUBRIKA Micro Praha

Výhradním distributorem značky Epos v České republice je Herisson-Watches.