Micro Praha Festival je velmi očekávanou událostí, která se uskuteční v historickém centru Prahy ve dnech 2. a 3. prosince 2023. Ve speciální rubrice vám postupně představíme všechny vystavující značky.

Exkluzivní festival nabídne hodinářským nadšencům i široké veřejnosti jedinečnou příležitost prozkoumat širokou škálu hodinářských značek – microbrandů a malých nezávislých výrobců hodinek. A jako první představujeme značku Archimede z německého Pforzheimu. Značka je nejen vystavující, ale zároveň sponzorující značkou Micro Praha.

Značka Archimede je součástí rodinné firmy Ickler založené v roce 1924 Karlem Icklerem, v jejímž čele dnes stojí zástupce již čtvrté generace, paní Lisa Ickler.

První hodinky s logem Archimede byly na trh uvedeny v roce 2003. S konceptem výjimečné kvality za dostupnou cenu slaví značka úspěchy po celém světě. Téměř každá část hodinek Archimede se vyvíjí a vyrábí interně, vlastními silami.

Ať již se jedná o design, konstrukci, prototypování, výrobu dílů, povrchovou úpravu, laserové gravírování, montáž a kontrolu kvality, to vše je prováděno vlastními silami přímo v rámci manufaktury se sídlem v německém Pforzheimu.

Tým Micro Praha

SPECIÁLNÍ RUBRIKA Micro Praha