Hodinky mladé švýcarské značky traser mají na svých zápěstích ti nejdrsnější chlapi na světě. Ve výbavě je měli američtí vojáci, ruští a samozřejmě švýcarští vojenští piloti. Připravte se na náročnou misi s novým drsným modelem P69 Black Stealth.

Taktické hodinky byly na samém počátku vzniku značky traser. Psal se revoluční rok 1989 a firma mb-microtec představila model P6500 Type 6, první hodiny s nezávislým osvětlením na bázi plynného tritia. Ultimátní časomíry byly vyvinuty podle specifikace MIL-W-46374F americké armády.

P69 Black Stealth jsou dostupné v černé, modré, zelené nebo pískové barvě
P69 Black Stealth jsou dostupné v černé, modré, zelené nebo pískové barvě s barevně sladěným textilním NATO řemenem

Nově představený počin P69 Black Stealth je pokračováním nastaveného směru v oblasti taktických hodinek. Osobitá identita, funkčnost a především technologie osvětletní trigalight činí z těchto náramkových hodinek neocenitelného parťáka při jakémkoli nasazení. Model je dostupný v barvách písková, černá, zelená a modrá. Na výběr jsou pak barevně sladěný pryžový nebo textilní NATO řemen.

„První hodinky očekáváme ze Švýcarska v příštím týdnu,“ informovala náš magazín Veronika Kesch z Chronoshopu.

Hodinky Traser vyrábí švýcarská firma mb-microtec, která se jako jediná na světe specializuje na vývoj a výrobu zdrojů nezávislého osvětlení na bázi plynného tritia (GTLS). Všechny jejich hodinky jsou touto technologií vybaveny, zajišťuje perfektní čitelnost za špatných světelných podmínek bez nutnosti nasvěcování.

P69 Black Stealth - den
P69 Black Stealth – den
P69 Black Stealth - večer
P69 Black Stealth – večer
P69 Black Stealth - noc
P69 Black Stealth – noc

traser P69 Black Stealth

Quartz | den, datum | ocel s vrstvou PVD / ø 46 mm | vodotěsnost 20 m | řemínek gumy nebo textilní NATO | 14180 nebo 13120 Kč

 

 

 

Andrej Poliak