Australská fotbalistka Sam Kerr se stala novou ambasadorkou manufaktury IWC Schaffhausen. Kerr, která je považována za jednu z nejlepších útočnic planety, hraje za fotbalový klub Chelsea a je kapitánkou národního týmu Matildas.

Fotbalistka Sam Kerr s časomírami IWC Portugieser Chronograph (ref.: IW371611) na zápěstí

„Jsem nadšená, že mohu reprezentovat společnost IWC, protože je to firma, která oslavuje ty, kteří jdou za svými sny,“ prohlásila Kerr. „Během své kariéry jsem vždy zůstala věrná sama sobě, což je něco, co máme s IWC společné. Ať už se jedná o sportovní aktivity, nebo o konstrukci hodinek, snažíme se dosáhnout dokonalosti tím, že děláme věci po svém.“

Fotbalistka Sam Kerr s časomírami IWC Pilot’s Watch Chronograph 41 (ref.: IW388110) na zápěstí

„Inspirují nás nejen její dokonalé dovednosti v rámci jejího sportu. Utváří krajinu pro budoucí generace. Je mi ctí, že ji mohu přivítat v rodině a společně s ní pokračovat v prosazování změn,“ uvedla Franziska Gsell, šéfka marketingu IWC Schaffhausen.

Kerr se tak zařadila po bok takových hvězd jakými jsou pilot formule 1 ze stáje Mercedes-Benz Lewis Hamilton, skateboardista Jagger Eaton, modelka Lu Yan a řady dalších.

Andrej Poliak