Japonská tenistka Naomi Osaka je novou ambasadorkou švýcarské manufaktury Tag Heuer.

Druhá hráčka žebříčku WTA se tak přidala k dalším tenistkám a tenistům. Barvy Tag Heuer reprezentují například česká tenistka Petra Kvitová nebo tenista Denis Shapalov.

Japonská teniska Naomi Osaka se stala ambasadorkou Tag Heuer
Japonská teniska Naomi Osaka se stala ambasadorkou Tag Heuer

Osaka svou profesionální dráhu na okruhu WTA započala v roce 2012 na 1028. místě žebříčku. O čtyři roky později byla na 40. příčce. Loňský rok zakončila jako světová trojka. A nyní ji aktuálně patří příčka druhá. Na vém kontě má čtyři grandslamové tituly. Poprvé se radovala v roce 2018 na US Open. Stala se historicky první japonskou tenistkou slavící grandslamový titul. Hned na počátku další sezóny získala titul na Australian Open. V roce 2020 přidala vítězství na US Open a letos triumfovala podruhé v Austrálii.

ČTĚTE: Hodinářské značky čeká souboj na Porsche Tennis Grand Prix

„Jsem nadšená a poctěna, že se mohu připojit k Tag Heuer jako velvyslanec značky. Jedná se o partnerství a přátelství, které je příkladem našeho společného myšlení a hodnot. Průkopnický přístup značky s mottem „Don’t crack under pressure“ (Nepodvolujte se tlaku) hovoří o tom, jak žiji svůj život na kurtu i mimo něj,“ nechala se slyšet Osaka.

Andrej Poliak