Švýcarská manufaktura BOVET 1822 spojila své síly s automobilkou Rolls Royce. Pro zakázkový model Boat Tail švýcarští hodináři vytvořili multifunkční časomíry.

Při vytváření jedinečních hodinek švýcarští hodináři od prvního nákresu až po kompletaci strávili 3000 hodin. Hodinky s pětidenní rezervou chodu mají průměr 44 mm a mohou být umístěny jak na palubní desce vozu, tak mohou být použity jako náramkové, stolní či kapesní časoměřiče.

„Jsem tak hrdý na tým BOVET 1822, který pracoval společně se svými protějšky v Rolls-Royce na výrobě něčeho opravdu velkolepého. Majitelé vozu postaveného na míru a těchto hodinek na míru jsou osobní přátelé a sběratelé BOVET 1822. Bylo pro důležité pro ně udělat to nejlepší – dva zcela jedinečné kousky, které se nepodobají ničemu, co jsme doposud vytvořili,“ nechal se slyšet Pascal Raffy, majitel značky BOVET 1822.

„Rolls-Royce Boat Tail je čistým vyjádřením zájmů, vlivů a vášní jeho majitelů, přičemž každý detail byl pečlivě zvažován. Bavilo nás pracovat s BOVET 1822 na vytvoření dvojice vynikajících hodinek, které také slouží jako hodiny na palubní desce,“ řekl Torsten Müller-Ötvös, CEO Rolls-Royce Motor Cars.

Andrej Poliak