Salon Exceptional Watches (SEW – Salon výjimečných hodinek), největší výstava luxusních hodinek ve střední a východní Evropě se po roce navrací do Prahy. V pořadí již 8. ročník bude uspořádán v prostorách pražského paláce Žofín v pátek a sobotu 21. a 22. října 2022.

Po třech letech se veletrh může konečně svobodně nadechnout. „Na jaře letošního roku jsme navštívili ženevské veletrhy hodinek Watches & Wonders, Time to Watches a další menší expozice, stejně jako Inhorgenthu v Mnichově. O expozice svých hodinek v rámci naší výstavy SEW byl poměrně velký zájem, a tak jsme se rozhodli uveřejnit termíny už nyní, a to tak, aby měli vystavovatelé víc času na přípravu,“ říká Jan Pokorný, ředitel výstavy Salon Exceptional Watches.

Je cítit, že je velký hlad po tom se opět osobně potkávat, a veletrh je ideální možností, jak se může celá komunita kolem hodinek jednou za rok potkat.

Salon Exceptional Watches patří mezi naprosto jedinečné události v západní a střední Evropě, jde o jednu z nejvýznamnějších události hodinářského světa. Podle hodnocení vystavovatelů patří mezi top 3 události v celé Evropě. Chtěl bych vás ujistit, že tak tomu bude i v roce 2022. Již v tuto chvíli vím, že některé luxusní značky dávají přednost našemu eventu v Praze před jinými výstavami v evropském regionu,“ dodává Jan Pokorný.

Hodinky roku SEW 2021: Omega Seamaster 300M – edice 007

Stejně jako v minulých letech, tak ani letos nebude chybět speciální doprovodný program přednášek, diskuzí a besed. Představené budou nové značky, ale i hodinky, které zde zažijí svou premiéru. Nebude opět chybět anketa nejlepších hodinek výstavy Watch of the Year 2022, stejně jako udělení ocenění za kreativní přínos světové hodinařině – Horological Creativity Contribution Award.

Zdroj: Tisková zpráva