Na konci března otevře své brány netrpělivě očekávaná hodinářská výstava Watches and Wonders 2022. A to jak fyzicky v ženevském výstavním centru Palexpo, tak i on-line.

Tato významná hodinářská událost, netrpělivě očekávaná profesionály i širokou veřejností, byla navržena tak, aby se přizpůsobila měnícímu se kontextu doby tím, že kombinuje skutečný fyzický salon, který respektuje zdravotní opatření, s digitálními řešeními, která splňují očekávání trhu.

V rámci Watches and Wonders se uskuteční výstava ‚Time Design‘, která bude věnována
vývoji designu náramkových hodinek. K vidění budou například kresby Géralda Genta.

Watches and Wonders Geneva bude otevřena od 30. března do 4. dubna v ženevském areálu Palexpo a online. Horologické a šperkařské řemeslo bude prezentovat 38 značek.

VYSTAVUJÍCÍ ZNAČKY
A. Lange & Söhne | Baume & MercierCartierChanelChopardGrand SeikoHermèsHublotIWC SchaffhausenJaeger-LeCoultreMontblancOrisPaneraiParmigiani FleurierPatek PhilippePiagetRoger DubuisRolexTAG HeuerTudorUlysse NardinVacheron ConstantinVan Cleef & ArpelsZenith

CARRÉ DES HORLOGERS (Náměstí hodinářů v Palexpo)
AngelusArmin StromArnold & SonCyrusCzapekFerdinand BerthoudH. Moser & Cie.Laurent FerrierLouis MoinetRebellion TimepiecesRessenceRudis SylvaSpeake-MarinTrilobe

Andrej Poliak