Pořadatelé ženevské výstavy Watches and Wonders oznámili, že ve výstavním centru Palexpo se příští rok od 30. března do 5. dubna představí téměř čtyřicet předních hodinářských manufaktur.

Watches and Wonders hledí do budoucna

Watches and Wonders se v minulých dvou letech konala pouze on-line. Pro příští rok pořadatalé počítají s výstavou ve fyzické i digitální podobě na www.watchesandwonders.com. Novým značkami jsou zástupci koncernu LVHM Group TAG Heuer and Zenith, dále pak Hublot či Grand Seiko a Oris.

Nově se na Watches and Wonders 2022 představí Chanel, Chopard, Patek Philippe, Rolex a Tudor. V Ženevě nebudou chybět ani Cartier, Hermès, IWC Schaffhausen, Jaeger-LeCoultre, Piaget, Ulysse Nardin a Vacheron Constantin.

VYSTAVUJÍCÍ ZNAČKY
A. Lange & Söhne | Baume & MercierCartierChanelChopardGrand SeikoHermèsHublotIWC SchaffhausenJaeger-LeCoultreMontblancOrisPaneraiParmigiani FleurierPatek PhilippePiagetRoger DubuisRolexTAG HeuerTudorUlysse NardinVacheron ConstantinVan Cleef & ArpelsZenith

CARRÉ DES HORLOGERS (Náměstí hodinářů v Palexpo)
AngelusArmin StromArnold & SonCyrusCzapekFerdinand BerthoudGrönefeldH. Moser & Cie.Laurent FerrierLouis MoinetRebellion TimepiecesRessenceRudis SylvaSpeake-MarinTrilobe

Andrej Poliak