Před víkendovým závodem Abu Dhabi Grand Prix navštívil Lewis Hamilton, ambasador značky IWC, vlajkový butik IWC Schaffhausen v Dubaji.

Generální ředitel IWC Chris Grainger-Herr, pilot formule Lewis Hamilton a Alexandra Hirschi, známější jako „Supercar Blondie před dubajským butikem značky ze Schaffhausenu v listopadu 2022

Jezdce týmu Mercedes-AMG PETRONAS Formule 1 provedla po Dubaji a v butiku ho vysadila Alexandra Hirschi, známější jako „Supercar Blondie“. Po příjezdu ho přivítal generální ředitel IWC Chris Grainger-Herr a bývalá hvězda F1™ David Coulthard.

Zatímco se seznamovali s konceptem „nového maloobchodního“ butiku se závodní tématikou, Hamilton a Coulthard hovořili o své vášni pro motoristický sport a inženýrství, o svém vztahu k IWC a o svých oblíbených hodinkách.

Po příjezdu do obchodního centra Dubai Mall Hamiltona ve vlajkovém butiku přivítali generální ředitel společnosti IWC Chris Grainger-Herr a bývalá hvězda F1™ a ambasador značky David Coulthard. Ve vstupní části se sedminásobný mistr světa znovu setkal s monopostem Mercedes-AMG F1™ W12 E Performance ze sezony 2021.

Poté skupina přešla ke „stěně inženýrství“, kde obdivovala výběr ikonických závodních hodinek, které IWC vytvořila ve spolupráci se svými dlouholetými partnery z oblasti motorsportu. Byly mezi nimi byly Hamiltonovy časomíry Big Pilot’s Watch Perpetual Calendar Edition s vínovým ciferníkem a Pilot’s Watch Chronograph 41 Edition “Mercedes-AMG PETRONAS Formula One Team, oficiální týmové hodinky, které byly představeny na začátku letošního roku při GP Miami. Nakonec zamířili do Big Pilot Café na zaslouženou zastávku „v boxech“.