Předposlední říjnový víkend se na pražském Žofíně odehraje devátý ročník největší středoevropské výstavy hodinek Salon Exceptional Watches (SEW). Novým partnerem je skupina CarTec Group, která před budovou Paláce Žofín vystaví vozy prémiových značek BMW a Rolls-Royce.

Jsem hrdý, že můžu představit jako nového partnera právě CarTec a spolu s ním luxusní vozy Rolls-Royce a BMW. Jsem si jistý, že toto spojení bude velmi dobře fungovat. Vždyť automobily a hodinky k sobě patří odnepaměti,“ uvedl Jan Pokorný, ředitel a organizátor výstavy SEW.

ČTĚTE: Devátý ročník SEW Praha ve druhé polovině října

Krásné mechanické hodinky a technologicky dokonalé vozy v nás vyvolávají pozitivní emoce, podněcují naši fantazii, obdivujeme jejich design, řemeslné zpracování, dělají nám společnost a doprovází nás na cestách. Právě proto mám radost, že můžeme program nejprestižnější hodinářské výstavy v Česku doplnit o to nejlepší, co v rámci CarTec Group nabízíme – úchvatné vozy BMW a Rolls-Royce,“ sdělil majitel skupiny CarTec Group Karel Kadlec.

Návštěvníci výstavy se mohou těšit například na první elektromobil Rolls-Royce model Spectre či na novou řadu 5 od BMW.

Letošní, v pořadí již devátý ročník, zaštítí několik dalších významných společností, jako je UniCredit Bank či NaturBeds, zastupující značky DUX a Saffron. Jedinečná kulturní událost se uskuteční 20. a 21. října 2023. Loni výstava přilákala téměř tři tisíce návštěvníků.

Andrej Poliak, zdroj tisková zpráva