Švýcarská manufaktura Hublot v rámci probíhajícího Milan Fashion Week otevřela v Itálii svůj čtvrtý značkový butik.

Novou destinací hodinářské značky se stal Milán, italské hlavní město módy, designu a sofistikovanosti. Nový butik švýcarské značky má perfektní polohu v ulici Via Verri 7, v srdci módní čtvrti. Otevřen byl v rámci probíhajícího Milan Fashion Week (22. do 28. února 2022).

Ricardo Guadalupe, generální ředitel Hublot, a globální ambasadorka značky, podnikatelka a influencerka Chiara Ferragni
Otevření butiku předcházel slavnostní akce pro stovku vybraných hostů. Večer v East End Studios, bývalá továrna na letadla, moderovali Ricardo Guadalupe, generální ředitel Hublot, a globální ambasadorka značky, podnikatelka a influencerka Chiara Ferragni. Středobodem prostranství byl obrovský stůl o délce 21 a šířce 16 metrů ve tvaru loga Hublot, na kterém byly servírovány delikatesy z michelinské restaurace Da Vittorio.
Milánský butik se rozkládá na dvou podlažích a má rozlohu 60,7 m2. Přízemí je vyhrazeno pro prodej, zatímco první patro, přístupné výtahem, je zařízeno jako salonek s barem. Stejně jako v ostatních vlajkových obchodech Hublot po celém světě má tento butik elegantní a sofistikované uspořádání, které kombinuje sklo, dřevo a kov, s chromatickou paletou převážně v odstínech hnědé, šedé a černé. Toto nastavení dokonale zapadá do sloganu značky „The Art of Fusion“.

 

Butik švýcarské značky najdete v Itálii ještě na Capri, v Římě a v toskánském letovisku Forte dei Marmi. Své značkové zastoupení má švýcarská značka také v Praze v Široké ulici.

Andrej Poliak