Distribuční společnost 20th Century Fox uvádí do kin nový film slavného režiséra Ridleyho Scotta nazvaný Marťan, ve kterém se objeví 4 modely hodinek HAMILTON. Dosud značka figurovala na filmovém plátně ve více než 400 filmech hollywoodské, evropské, ruské i čínské produkce, včetně kasovních trháků 2001: A Space Odyssey od Stanleyho Kubricka, I am Legend, Men in Black nebo Interstellar.

Marťan vypráví o astronautovi Marku Watneym (Matt Damon), který se během mise na Marsu ocitne v silné bouři a následně je na Zemi prohlášen za mrtvého. On však přežije a ocitne se na nepřátelské planetě, kde musí najít způsob, jak vyslat na planetu Zemi zprávu, že je naživu. Milion mil od něj neúnavně pracuje mezinárodní vědecký tým, aby „Marťana“ přivezl domů, záchranná mise se však jeví jako beznadějná. Předlohou filmu byl stejnojmenný knižní bestseller a vedle hlavní hvězdy Matta Damona režisér obsadil plejádu dalších výtečných herců, jako je Jessica Chastain, Kristen Wiig, Kate Mara, Michael Pena, Jeff Daniels, Chiwetel Ejiofor a Donald Glover. Film je v kinech od 30. září 2015.

BeLOWZERO Auto 2826

BeLOWZERO Hamilton

Spolehlivé měření času je pro manufakturu HAMILTON stejnou prioritou, jako pro hlavní postavu filmu Marťan – vědce Marka Watneho, pro kterého každá vteřina znamená cestu k záchraně. Výběr hodinek pro tento účel byl jasný. Model inspirovaný armádou BeLOWZERO je ideálním společníkem do extrémních a nebezpečných situací. Hodinky o průměru 46 mm mají černý číselník, doplněný o kaučukový řemínek ve stejné barvě. Model je vybaven strojkem Automatic 2826 a je voděodolný do hloubky 1000 metrů.