O nás

Magazín Watch It! se do hloubky věnuje hodinkám a hodinářským manufakturám a vyniká odbornou fundovaností i šíří záběru. Na stránkách magazínu se čtenáři dále seznamují s význačnými osobnostmi nejen hodinářského světa, další rubriky se věnují automobilům, designu, šperkům, módě a sportu. Kromě tištěné verze lze Watch It! číst online na digiport.cz, nebo Alza Media.

Kde koupit magazín Watch It!? Seznam prodejních míst najdete zde.

Mediaforce

Mediaforce, s.r.o. je členem skupiny ASTRON group, jednoho z největších poskytovatelů polygrafických služeb v České republice. Kromě vydávání motoristických hobby časopisů (MOTOHOUSE, MOTOHOUSE Katalog motorek) a magazínů o luxusním zboží (Watch It!, Pařížská street) se vydavatelství zabývá také vydáváním firemních a klientských časopisů.
Náš tým tvoří profesionálové na svém místě! Zkušení editoři s letitou praxí v médiích. Máme rozsáhlou databázi externích autorů a fotografů. Takže pro nás není žádný problém dělat magazín o automobilech či papírenském průmyslu. Magazín připravíme redakčně a také Vám ho ve špičkové kvalitě vytiskneme a bez prodlení vyexpedujeme dle vašeho přání.

Mediaforce je skutečnou mediální silou, protože všechny naše tituly inzertně také zastupuje.

Naši inzertní manažeři jsou ve vodách inzerce jako žraloci. Na žádné hrátky není čas.

Vydavatel
Tomáš Novák

Vedoucí vydání
Andrej Poliak

Redakce
Jan Lidmaňský, David Knespl, Radko Kynčl, Petr Skála

Inzerce
Andrej Poliak
andrej.poliak@mediaforce.cz
GSM: +420 606 667 696

Adresa

Mediaforce, s.r.o.
Mladoboleslavská 1128, 197 00 Praha 9, Česká republika